Nākotnes risinājumi šodien
 
PAR MUMS RISINĀJUMI IZSTRĀDE NOZARES RESURSI PARTNERI
 
ZIŅAS UN JAUNUMI
dsistemas.lv / Par mums
Banner
Jauni produkti elektroniskajam parakstam un PDF dokumentu apstrādei
Elektroniskā paraksta integrācijas rīks trešo pušu aplikācijām (DS PDF Signer)    PDF dokumentu apstrādes integrācijas rīks trešo pušu aplikācijām (DS PDF Processor)

Mērķis

Nodrošināt klientus ar augstākās klases elektroniskā paraksta risinājumiem, kas veidoti atbilstoši stingrākajām kvalitātes, dizaina un drošības prasībām. Mūsu mērķis ir būt pionieriem un veidot inovatīvus elektroniskā paraksta risinājumus, kas palīdz klientiem parakstīt digitālos dokumentus vienkāršā un saistošā veidā. Klientu apmierinātība ir ļoti svarīga, tādēļ mēs strādājam, lai apmierinātu Jūsu vajadzības un vēlmes.

Stratēģija

Datu Sistēmas, SIA pētniecības un izstrādes komandas ir apņēmušās pastāvīgi būt līderos un priekšplānā visos tehnoloģiskajos un inovāciju procesos, vienlaikus cieši sadarboties ar valdībām, partneriem un klientiem, lai radītu inovatīvus risinājumus elektroniskajam parakstam, kas palīdz parakstīt digitālos dokumentus vienkāršā un saistošā veidā. Mēs attīstām, ražojam un izplātam visus mūsu produktus Latvijas un starptautiskajos tirgos, un plānojam sasniegt tirgus līdera pozīcijas.

Specializācija

Uzņēmuma "Datu Sistēmas" SIA specialitāte ir Informāciju Tehnoloģijas. Mēs piedāvājam IT produktu, servisa un izstrādes risinājumus privātiem uzņēmumiem, kā arī valsts organizācijām. Tiek nodrošināta individuāla pieeja katram klientam.

Tajā ietilpst:

•Sistēmu analīze un projektu izstrāde;

•Programmatūru ieviešana;

•Digitālā paraksta risinājumi;

•Dokumentu vadības sistēmas;

•Drošības risinājumi;

•Apmācības un konsultācijas;

•Tehniskā palīdzība un serviss.

Digitālais paraksts

SIA "Datu Sistēmas" izstrādā progresīvas un drošas IT aplikācijas darījumiem ar digitālo parakstu. Piedāvātie produkti nodrošina drošu e-dokumentu parakstīšanu, e-dokumentu pārbaudes un arhivēšanas funkcijas. Mūsu piedāvātie risinājumi ļauj uzņēmumiem un organizācijām droši digitalizēt mijiedarbības ar klientiem, tai skaitā digitalizēt servisa procesus un darba plūsmas. Tas viss palīdz nodrošināt efektīvu uzņēmuma izmaksu samazinājumu, standartizēt darbības, padarīt efektīvākus un ātrākus darba procesus, apstrādājot dokumentu plūsmu, tā palielinot lietotāju un klientu apmierinātību.

Dokumentu vadības sistēmas

Ar jēdzienu dokumentu vadības sistēma ļoti bieži tiek saprastas sarežģītas un dārgas dokumentu vadības sistēmas, kas veidotas izmantojot ierasto slēgtā koda programmatūras modeli. Tieši šī iemesla dēļ kvalitatīvu dokumentu vadības sistēmu lietošana ir ierobežota jo tiek uzskatīts, ka tā nav pieejama vidējiem un nelieliem uzņēmumiem. SIA „Datu Sistēmas” mērķis ir parādīt, ka tā nav.

Izmantojot atvērtā koda risinājumus, kādus piedāvā mūsu partneris Alfresco, ir iespējams izmantot drošu, stabilu un iespējām bagātu satura vadības risinājuma lietošanu kā lieliem tā arī maziem uzņēmumiem.

Drošības risinājumi

Cik daudz maksā drošība? Skarbā šodienas realitāte padara uzņēmumu drošību par vienu no lielākajām prioritātēm IT speciālistu ikdienā. Droša un uzticama biznesa vadības elektroniskā vide ir gandrīz katra IT vai ražošanas vadītāja galvenā prasība. Diemžēl daudzie draudi un uzbrukumi, kas vērsti pret e-biznesa uzņēmumiem turpina nemitīgi pieaugt. SIA "Datu Sistēmas" specializējas IT drošības risinājumu un drošības audita veikšanā, izmantojot padziļinātas darbstaciju un serveru pārbaudes ar speciāliem rīkiem, kas spēj meklēt un neitralizēt tādas ļaundabīgās programmas, kas "paslīd" garām parastajām aizsardzības sistēmām.

SIA "Datu Sistēmas" ir sertificēts Panda Security S.L. partneris Latvijā un piedāvā progresīvus IT drošības risinājumus un servisu vidējiem, lieliem uzņēmumiem un organizācijām. Viena no būtiskākajām priekšrocībām ir iespēja izmantot vienus no efektīvākajiem drošības risinājumiem un saņemt nepieciešamo tehnisko servisu un konsultācijas, gan drošības sistēmu instalēšanā, gan uzturēšanā.

Klienti

<
>
Bank of Latvia Freeport of Riga CSDD Vestnesis Tamro State Agency of Medicines Xenit Ministry of Finance Valsts Nekustamie Īpašumi Register of Enterprises Central Finance and Contracting Agency Agile&CO Latvian State Roads Ministerio de Ciencia y Tecnología de Costa Rica Tieslietu administrācija